Alanya Bilgisayar Virüs Temizleme

İstenmeyen durumlarda işletim sisteminizin düzgün çalışmasına engel olabilecek veya kişisel verilerinize zarar verebilecek kötü amaçlı yazılımlar yani virüslerden bilgisayarlarınızı arındırıyoruz.

Virüsler Nasıl Bulaşır?

Virüsler genel olarak internet erişiminin yoğun olarak bulunduğu ve farkında olmadan ziyaret edilen sayfalarda ki yanlış yönergelerden bilgisayarlarınıza bulaşmaktadır. Önlem amaçlı ne kadar dikkat edilir ise edilsin güncel olmayan virüs programlarının zafiyetleri neticesinde bu virüsler bazen ciddi anlamda hem sistemsel, hem donanımsal, hem de kişisel veri dosyalarınıza zarar verebilecek boyutlarda sizlere sorunlar açacaktır.

Virüslerden Nasıl Kurtulunur?

Virüs bulaşmış bir bilgisayar içerisinde kişisel dosyalarınızın veya yedek almak istediğiniz ne var ise zarar durumları kontrol edilir ve uzman denetiminde yine profesyonel virüs programları ile birlikte genel tarama yapılarak virüs temizliğine başlanır. İşlemler sonucu raporlar oluşturularak dikkat edilmesi gereken hususlar ve ön görülen gelecek kullanımlar için alınabilecek önlemler alınarak sizlere bilgisayarlarınız sorunsuz bir şekilde teslim edilir.