Alanya Cep Telefonu Anakart Tamiri

Her marka ve model cep telefonlarınızın anakart bünyelerinde bulunan temel bileşen, entegre, kamera, hoparlör vb... gibi fonksiyonel bileşenlerin arızalanmaları durumunda gerekli tamir ve bakım işlemlerini Alanya ve bölgesinde en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Cep Telefonu Anakart ve Bileşenlerin Tamirinde Nelere Dikkat Ediyoruz?

Akıllı telefonların genel olarak sahip oldukları karmaşık yapı ve gelişen teknolojiye bağlı olarak fonksiyonlarının artması sonucu birçok bileşen ve entegreden oluşan anakartlara sahiplerdir. Anakartların arızalarının şikayetiniz ile bağlantılı bir şekilde analizini yaparak gerek görülen bileşenlerin tamir veya değişimlerini sağlamaktayız.

Mobile Marketing
Cep Telefonu Kamera Arızası

Cep telefonlarınızın modeline göre arızalı olan kameraların veya kamera bileşenlerinin tamir ce değişimlerini sağlıyoruz.

Unlimited Sevices
Cep Telefonu Entegre Arızaları

Cep telefonu bünyesinde bulunan entegrelerin (şarj, ses entegresi, vb...) arızalarının giderilmesi ve değişimini sağlıyoruz.

Graphic Design
Cep Telefonu Mikrofon Arızaları

Cep telefonunuzun mikrofonları üzerinde istenmeyen arızalara karşı tamir ve değişimlerini sağlıyoruz.

Graphic Design
Cep Telefonu Hoparlor Arızaları

Cep telefonlarınızın ses sisteminde ki hoparlor sorunları için ihtiyacı olan tamirat ve değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Arızanızı Bilmiyor musunuz?

Cep telefonunuzun arızası hakkında hiçbir fikriniz yok mu? Açılmıyor veya alışılagelmişden daha ağır mı çalışıyor? Bu durumlarda sizlere ücretsiz olarak arıza tespit işlemlerini sağlıyor, bilgilendirmeler neticesinde en uygun fiyatlar ile arızaların giderilmesini sağlıyoruz.

Biz Sizi Arayalım!

Alanya Teknoloji, her biri alanında uzman ekip çalışanları ile sizlere hizmet vermektedir. Yardım almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz...