Alanya Cep Telefonu Ekran Değişimi

Yüksek maliyetler gerektirmeden kırık cep telefonu ekranlarınızın değişimini veyahut kırık olan dokunmatik panellerinizin değişimlerini Alanya ve bölgesinde en uygun fiyatlar ile sağlıyoruz.

Cep Telefonu Kırık Ekran Değişimi

Fiziksel darbelere dayalı olan kırılmış olan cep telefonu ekranlarınızın, sahibi olduğunuz marka ve modele göre uygun olan 1. kalitede ki cep telefonu ekranı ile değişimini sağlıyoruz.

Tahmin edilenin aksine yüksek yaptırım maliyetleri gerektirmeksizin yapılan ekran değişimleri için iki türlü hizmet verilir. Değişecek olan ekranın iç ekran diye tabir edilen alanında bir sorun yok, sadece dokunmatik panel ile alakalı bir sorun yaşıyor iseniz dokunmatik paneli değiştirerek gerekli tamir işlemlerini daha uygun fiyatlar ile sağlayabiliriz.

Ekran Kırılmalarını Önlemek

Firmamız bünyesinde bulunan ve sizler için kullanılmasını önerdiğimiz, telefonlarınız için uyumlu olan ekran koruyucuları kullanarak bu tür istenmeyen durumların önüne geçebilirsiniz.

İlave koruma önlemleri dahilinde cep telefonunuz için kullanılabilecek modellerine uyumlu olan koruyucu kılıflar da fiziksel darbelere karşı cihazlarınızı koruyabilecektir.

Uygun fiyatlar ile bu tür cep telefonu aksesuarlarına Alanya Teknoloji farkı ile sahip olabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım!

Alanya Teknoloji, her biri alanında uzman ekip çalışanları ile sizlere hizmet vermektedir. Yardım almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz...