Alanya Cep Telefonu Şarj Soketi Değişimi

Alanya ve bölgesinde markası ve modeli ne olursa olsun her türlü cep telefonlarınız şarj soketlerinin değişim ve tamir işlemlerini sağlıyoruz. Verilen hizmetimiz garantili bir şekilde 1. kalite de olan telefonunuz ile birebir uyumlu soketler kullanılarak yapılmaktadır.

Şarj Soketleri Nasıl Değiştirilir veya Tamir Edilir?

Telefonunuzun modeline göre incelendiği zaman şarj soketiniz üzerinde ki arızanın ilk olarak giderilip giderilemeyeceğine bakılır.

Arızası giderilebilecek olan akıllı telefon şarj soketinizin arızasının giderilmesi için yapılması gerekenler ve fiyat bilgisi tarafınıza iletilerek gerekli işlemler sağlanacaktır.

Tamir edilemeyecek durumlarda soket değişimi gerekiyor ise marka ve model için uygun olan 1. sınıf kalitede ki şarj soketi tedarik edilerek gerekli cep telefonu soket değişim işlemlerine geçilebilir. Fiyatlandırma ve onaya müteakip gerekli değişim sağlanır ve kontrollerin ardından sizlere akıllı telefonlarınız teslim edilir.

Şarj Soketleri Neden Arızalanır?

Telefonlarınızın seyyar kullanım amacı ile şarja bağlı iken sağlanmaya çalışıldığı anlarda soket arızalarının oluşması kaçınılmaz olmaktdır.

Şarj aletinizin kablosunun ucunda ki soketin kalitesi, yanlış takılmaya çalışması gibi fiziksel darbeler ile soketleriniz arızalanabilmektedir. Bu bağlamda markası ve modeline göre ayrıştırılmış akıllı telefonunuz için birebir uyumlu olan en üst kaliteye sahip soketlerimiz ile arızalı şarj soketlerinizin değişimini sağlıyoruz.

Biz Sizi Arayalım!

Alanya Teknoloji, her biri alanında uzman ekip çalışanları ile sizlere hizmet vermektedir. Yardım almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz...