Alanya Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik önlemlerinin en başında gelen ve caydırıcı etkileri kesin olarak kanıtlanmış güvenlik kamera sistemlerine Alanya ve bölgesinde en üst teknoloji kullanılarak ve uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Alanya Teknoloji olarak bu alanda bölgesinde en profesyonel hizmeti veren firmaların başında gelmekteyiz.

Güvenlik Kamera Sistemlerimizin Genel Özellikleri

Genel olarak sürekli güncellenen teknoloji ile bizler de sizlere Alanya ve bölgesinde verdiğimiz Güvenlik Kamera Sistemleri kurulum hizmetleri için takip ediyor ve yeniliyoruz. Bu bağlamda sunduğumuz kamera kurulum hizmetlerinin temel özellikleri aşağıda belirtildiği üzere incelemenize sunulmaktadır.

Mobile Marketing
Ücretsiz Keşif Hizmeti

İhtiyaçlarınızı belirlemek adına kurulacak olan güvenlik kamera sistemi için ücretsiz bir şekilde keşif hizmeti vermekteyiz.

Unlimited Sevices
HD Kalitede Kaydetme

Kullanılan AHD kameralar sayesinde HD kalitede kayıt özelliğine sahip olunabilir, bu sayede kameranızda ki en ince detayları yakalayabilirsiniz.

Graphic Design
Uzaktan İzleme

İster anlık olarak, isterseniz geçmilşe dönük mobil cihazlarınız, cep telefonlarınız veya bilgisayarlardan kameralarınıza 7/24 erişin!

Mobile Marketing
IP Kamera Kullanımı

İnternet erişiminin bulunduğu her ortamda rahatlık ile kullanılabilecek olan ve en çok talep gören kamera sistemlerinin başında IP Kamera gelir.

Unlimited Sevices
Sabit IP Gerektirmez

Kurulacak olan sistem içerisinde anlık izlemeler için genellik ile şart koşulan sabit IP'ye ihtiyaç duymadan güvenlik kamera sistemlerini kullanabilirsiniz.

Graphic Design
Kaliteli İşçilik ve Montaj

Tüm kamera kurulum işlemleri profesyonel ekip çalışanlarımız ile birlikte yüksek işçilik ve profesyonel bir şekilde sağlanmaktadır.

plane

Kamera Kurulum Fiyatları

Alanya ve bölgesi için hazırladığımız kampanyalarımızı inceleyerek en uygun fiyatlar ile kamera ve güvenlik sistemleri hizmetine sahip olabilceğinizi unutmayın!Our team strives to help new members reach their unlimited potential every day.

Fiyatları İncele
media

Biz Sizi Arayalım!

Alanya Teknoloji, her biri alanında uzman ekip çalışanları ile sizlere hizmet vermektedir. Yardım almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz...