Alanya Laptop Sistem Bakım - Onarım

Alanya bölgesinde markası ne olursa olsun her türlü laptop, dizüstü, notebook, minibook gibi bilgisayarlarınıza ait teknik sistem bakım, onarım hizmetleri sağlıyoruz.

Dizüstü Bilgisayarlar Bakımı Neden Önemlidir?

Aşağıda detaylarını belirttiğimiz ve yapılmalarını sizler için önemle önerdiğimiz hizmetlerin bütünü sizler için esasında ileri zamanlarda dizsütü bilgisayarlarınızda karşılaşabileceğiniz sorunların kontrollü bir şekilde önlenmesini sağlamaktır. Bu sayede düzgün çalışan ve düzenli sistem bakımı yapılmış dizüstü bilgisayarlarınız yüksek maliyet gerektiren tamiratlardan uzak bir şekilde çalışır iken, performans odaklı bir çok konuda sizleri tatmin edecektir.

Mobile Marketing
İşlemci ve Tümleşik Bileşen Soğutma

Dizüstü bilgisayarlarınızın kalbi olan işlemci ve diğer tümleşik entegre bileşenlerin soğutucu ile alakalı termal macun kontrolleri, soğutucu jel ve benzeri durumlar ile ilave ve bakımlarını sizler için sağlıyoruz.

Unlimited Sevices
Fan ve Diğer Soğutucu Kontrolleri

Dizüstü bilgisayarlarınızın en büyük maruz kalacağı sorunlardan birisi tozlanmalardır. Bu bağlamda dizüstü bilgisayarlarınızın düzgün çalışmalarına engel olabilecek tozların temizlenmesini sağlıyoruz.

Graphic Design
Sistem Bakım ve Onarım

Sistematik olarak olağan dışında olan ve onarım gerektiren hususlarda sizleri bilgilendirerek gerek gördüğümüz çalışmaları sağlıyoruz. Bu sayede bilgisayarlarınızın performansını arttırabilirsiniz.