Alanya İşletim Sistemi Kurulum

Halk arasında format atmak olarak bilinen işletim sistemi kurulumları için lisanslı bir şekilde bu hizmeti Alanya bölgesinde sağlamaktayız. Format atma işlemi sonrası yine ihtiyaçlarınız dahilinde ki programların kurulumlarını ücretsiz sağlamaktayız.

Bilgisayarlara Neden Format Atılır?

Düzgün bir işletim sistemine sahip olan masaüstü bilgisayarlarınız stabil bir şekilde çalışır. Aksi bir durum olduğunu hissettiğiniz anlar için bilgisayarlarınızda ki ağırlaşmalar ve gecikmeler can sıkıcı olmaya başlar. Bu gibi durumlarda işletim sistemleriniz için halk arasında bilgisayar'a format atmak olarak tabir edilen işletim sistemi kurulum veya onarım hizmetini Alanya ve bölgesinde sağlamaktayız.

Format Atmayı Nasıl Yapıyoruz?

İşletim sistemi sorunlarının çözümleri için aşağıda ki adımları alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız ile birlikte sağlıyoruz..

Mobile Marketing
Uygun İşletim Sistemi Seçimi

Bilgisayarınıza ait olan donanım incelemesi neticesinde uygun olabilecek işletim sisteminin seçilmesi sağlanıyor ve sizlere bilgilendirme yapıyoruz.

Unlimited Sevices
Yedek Alma ve Format Atma

İşletim sistemi kesinleşen masaüstü bilgisayarınız içerisinde ki yedeklerinizi ayrı bir depolama birimine alıyor ve format atma işlemine başlıyoruz.

Graphic Design
Program Kurulumları ve Tamamlama

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyabilecekleri temel ve istek programların kurulumlarını sağlıyor, format atma işlemini sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.