Alanya Tablet Batarya Değişimi

Alanya ve bölgesinde markası ve modeli fark etmeksizin batarya sorunu yaşadığınız tablet bilgisayarlarınızın bataryalarının değişim hizmetini sağlıyoruz.

Tablet Batarya Değişimi

Genel olarak her hangi bir markaya bağlı kalmaksızın ömürlerini tamamlamış veya kötü şarj aleti kullanımına dayalı olarak sorun yaşatan bataryaların uygun fiyatlar ile değişimini sağlıyoruz. Bataryaların değişim ile şarj süreleri uzayan bataryalarınızı güvenli bir şekilde kullanabilieceğiniz gibi, harici olarak genel bakım hizmetini de ücretsiz olarak sağlamaktayız.

Tablet Bataryaları Neden Bozulur?

Tabletlerin bataryalarının bozulmasına sebep olan en önemli hususlardan birisi, kötü veyauygun şarj aleti kullanımı, bir diğer husus ise şarja takılı iken tablet bilgisayarların uzun süreli kullanımları sonucu olmaktadır.

Tablet bataryalarının değişiminde TSE onaylı bataryalar ile önce güvenliğinizi sağlıyor, uygun marka ve model için ön görülen bataryanın montajını garantili bir şekilde sağlamaktayız.

Biz Sizi Arayalım!

Alanya Teknoloji, her biri alanında uzman ekip çalışanları ile sizlere hizmet vermektedir. Yardım almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz...