Alanya Tablet Tamiri

Alanya ve bölgesinde markası ne olursa olsun her türlü tablet bilgisayarlarınıza ait olan ekran ve dokunmatik panel değişimlerini en uygun fiyatlar ile sağlıyoruz.

Tablet Ekran ve Dokunmatik Değişimi

Tablet bilgisayarlarınız genel olarak seyyar kullanım odaklı olmasından dolayı fiziksel darbelere karşı zayıf mukavemet gösterirler. Bu sebep ile ekran, dokunmatik panellerinde kırılmalar ve kasalarında zedelenmeler meydana gelebilir. Ekranı kırık veya sadece dokunmatik panel kırıklı tablet bilgisayarlarınızın marka ve modeline göre tabel ekran değişimi ve tablet dokunmatik değişim hizmeti vermekteyiz.

Mobile Marketing
Tablet Ekran Tamiri ve Değişimi

Tabletlerinizin iç panel yani görüntüyü aktaran birimlerinin kırılmaları durumunda Alanya'da tablet bilgisayarlarınızın ekranlarının değişimini sağlıyoruz. Ekranın değişimi için uygun model ve markaya ait ve ayrıca tabletinizin rengine uygun olan yeni bir tablet ekranı takarak sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Tablet ekran değişim fiyatları markasına göre değişiklik gösterse de tahmin edilenin aksine uygun fiyatlarla sağlanmaktadır.

Unlimited Sevices
Tablet Dokunmatik Panel Tamiri ve Değişimi

İç panel üzerinde görüntü veren ve sadece dokunmatik ekranları ile ilgili sorun yaşayan tablet kullanıcıları için, marka ve modeli kontrol edilerek, uygun renk seçimi ile dokunmatik ekran değişimini en uygun fiyatlar ile sağlıyoruz. Tabletlerinizin iç panellerinde sorun yok ve sadece üst yüzeyde çatlaklar ve kırılmalar durumunda ekrana görüntü veriyor ve dokunmatik kullanımına engel olan durumlarda bu işlemler Alanya ve bölgesinde sağlanmaktadır. Markasına göre uygun fiyatlar ile hizmet verilir.

Biz Sizi Arayalım!

Alanya Teknoloji, her biri alanında uzman ekip çalışanları ile sizlere hizmet vermektedir. Yardım almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz...