Alanya Tablet Tamiri

Alanya ve bölgesinde markası ne olursa olsun her türlü tablet bilgisayarlarınıza arızaların ücretsiz tespitini sağlıyoruz Arıza tespiti neticesinde sizleri bilgilendirerek tablet tamir işlemine başlıyoruz.

Tablet Tamir İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Tabletlerinizin bizlere ilettiğiniz şikayetler neticesinde arızaya sebep verebilecek hususların analizlerini sağlıyor, uygun görülen tamir metodu ile tamirat işlemini sağlıyoruz. Tablet şarj soketi değiştirmekten, entegre ve diğer devre bileşenlerinin kontrolüne kadar gerekli tüm incelemeler uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Tablet Şarj Soketi Değişimi ve Tamiri

Çok sık bir şekilde tabletinizin şarj aletlerini istemeden de olsa fiziksel olarak arızalanmalarına yol açabilecek şekilde bozarak kullanamaz hale getiririz. Tabletlerinizin düzenli şekilde şarj olmamaları durumunda, tabletiniz üzerinde ki şarj soketinin değişmesi gerekebilir. Alanya'da tablet şarj soketi değişim hizmeti vermekteyiz. Marka ve modeli fark etmeksizin her türlü tablet bilgisayarlarınız için şarj soketi değişim ve tamir işlemini sağlamaktayız.

Diğer Tablet Arızaları

Genel olarak ne kadar dikkatli de kullansak, yapıları gereği narin cihazlar olan tablet bilgisayarlarınızda oluşabilecek tüm arızalar için teknik çözüm hizmeti sunmaktayız.

Entege ve tümleşik devre elemanlarının kontrol ve tamirleri, ses çıkışları ve veri akrarım sorunlarının çözümleri gibi fiziksel olarak tamirat işlemi gerektiren tüm hususlarda sizlere yardımcı olmaktayız.

Ayrıca yazılımsal sorunları olan tabletlerinizin (işletim sistemi kurulumu, parola unutma sorunları vb...) ihtiyacı olabilecek diğer işlemleri sağlıyoruz.

Pushing Boundaries

Tabletiniz mi arızalandı?

Tabletinizde bir sorun ile mi karşılaştınız? Ücretsiz olarak arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz, dilerseniz tamirat işlemini sağlayabilirsiniz.

İletişime Geç
Building Site

Müşterimiz Olun!

Web sitemiz üzerinde bulunan müşteri paneliniz üzerinden bizlere emanet ettiğiniz cihazlarınızla ilgili tüm tamirat bilgilerine erişebilirsiniz.

Müşterimiz Paneli